Umowa zlecenie - Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Cyfrowego NGO
Fundacja TechSoup Bracka, Warszawa, Polska 16 marca 2018

TechSoup jest organizacją nonprofit, w której wierzymy, że nowe technologie są potężnym narzędziem zmiany społecznej i poprawy jakości życia wielu osób. TechSoup to ogólnoświatowa grupa aktywistów i organizacji, które podzielają to przekonanie.

Umowa zlecenie - Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Cyfrowego NGO

Jeśli Ty również je podzielasz a ponadto charakteryzuje Cię samodzielność w działaniu, wysoki poziom motywacji i energii do działania, dołącz do naszego zespołu już dziś!

Zakres obowiązków Młodszego Specjalisty ds. Rozwoju Cyfrowego NGO to działania z obszaru:

Szkoleń i edukacji cyfrowej NGO, w tym:

• Współtworzenie oferty edukacyjnej odpowiadającej na potrzeby technologiczne polskich organizacji pozarządowych i bibliotek (szkolenia, webinary etc.).
  • Bezpośrednia  współorganizacja, współpraca z trenerami i realizacja działań edukacyjnych na rzecz organizacji pozarządowych i bibliotek.
  • Prowadzenie ewaluacji, doskonalenie jakości i rozwój działań edukacyjnych.

Programu wsparcia sprzętowego dla NGO.

Promocji i marketingu, w tym:

• Współtworzenie i realizacja działań informacyjno-promocyjnych (strona WWW, newsletter, FB etc.)
  • Prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych (m.in. organizacja spotkań z lokalnymi organizacjami, uczestnictwo w konferencjach i kongresach etc.).
  • Prowadzenie ewaluacji, doskonalenie jakości i rozwój działań informacyjno-promocyjnych.

Główne wymagania na tym stanowisku to:

• Wykształcenie wyższe (lub osoby w trakcie studiów) w obszarze: marketingu / komunikacji / PR / edukacja dorosłych.
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (tj. realizacja szkoleń / organizacja eventów / digital marketing / promocja i PR / zarządzanie projektami).
  • Pozytywne nastawienie do pracy na rzecz całego sektora pozarządowego i społecznego w Polsce.
  • Samodzielność i sprawczość w realizacji zadań i projektów.
  • Komunikatywność oraz bardzo dobre umiejętności interpersonalne.
  • Doświadczenie w obsłudze kanałów social media, aplikacji online i stron WWW (CMS).
  • Dobra znajomość aplikacji do tworzenia grafik (np. Canva, Adobe Cloud).
  • Bardzo dobra znajomość MS Office.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Mile widziane:

• Doświadczenie trenerskie (szczególnie w obszarze nowych technologii).
  • Dobra znajomość Google Analytics i innych narzędzi analitycznych.
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych (mailingi, FB, Ad Words)

Oferujemy:

• Długoterminową współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub B2B.
  • Możliwość realizowania arcyciekawych projektów na rzecz organizacji pozarządowych w Polsce.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w nowoczesnym biurze, w centrum Warszawy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego (dostęp do kursów, szkoleń).

CV można przesyłać za pośrednictwem linku: http://techsoup.applytojob.com/apply/JL78OjN4Ng/Modszy-Specjalista-Ds-Rozwoju-Cyfrowego-NGO