Umowa zlecenie - Młodszy specjalista ds. przetwarzania danych
Wolters Kluwer S.A. Przyokopowa 33, Warszawa, Polska 3 stycznia 2017

Wolters Kluwer jest wiodącym dostawcą oprogramowania, usług informacyjnych i wydawniczych. Narzędzia i rozwiązania te skierowane są do profesjonalistów z rynku prawnego, usług korporacyjnych, finansów, podatków, księgowości, HR. Skupiamy się na dostarczaniu wysokiej jakości informacji cyfrowej, w szerokiej gamie formatów mobilnych i internetowych, oprogramowania i rozwiązań workflow.

Umowa zlecenie - Młodszy specjalista ds. przetwarzania danych

• Przetwarzanie danych w arkuszu kalkulacyjnym;
  • Wyszukiwanie określonych danych na wskazanych stronach WWW;
  • Przygotowywanie dla menedżerów zestawień danych niezbędnych do podejmowania kluczowych decyzji.

• Orientacja na realizację powierzonych zadań;
  • Przywiązywanie dużej uwagi do szczegółów;
  • Rzetelność, sumienność;
  • Znajomość MS Excel.

• Możliwość całkowicie zdalnego wykonywania powierzonych zadań (spotkanie w siedzibie WK raz w miesiącu);
  • Pełną elastyczność godzin pracy – w sam raz dla studentów studiów dziennych (minimum 20 godzin w tygodniu);
  • Szkolenie wdrażające;
  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie.