Umowa zlecenie - Młodszy Specjalista ds. Pozyskiwania Funduszy
Hays Poland Sp. z o.o. Warszawa, Polska 24 kwietnia 2017

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy konsultingowej – poszukujemy osoby do Działu Dotacji i Ulg B+R, na stanowisko:

Młodszego Specjalisty ds. Pozyskiwania Funduszy

Umowa zlecenie - Młodszy Specjalista ds. Pozyskiwania Funduszy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za wsparcie administracyjne działu, pisanie interpretacji podatkowych, pomoc przy pisaniu wniosków unijnych, poszukiwanie różnych źródeł dofinansowań, dostosowanych do potrzeb klientów, a także kontakt z klientami biznesowymi – korespondencję mailową, jak i uczestnictwo w spotkaniach.

Wymagania

Poszukujemy studentów lub absolwentów kierunków inżynierskich (chemia, biotechnologia) lub finansowych, zainteresowanych działalnością badawczo-rozwojową oraz innowacyjnością. Osoba zatrudniona powinna znać język angielski, umożliwiający swobodną komunikację (B2/C1) oraz posiadać prawo jazdy kat. B.

Idealny kandydat to osoba o wysokich zdolnościach komunikacyjnych, szybko zdobywająca nową wiedzę. Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy administracyjnej, zainteresowane tematyką pozyskiwania funduszy unijnych.


Oferujemy

Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku w rozwijającej się firmie współpracującej z dużymi klientami biznesowymi, przy wysokoobrotowych projektach. Klient proponuje zatrudnienie początkowo na umowę zlecenie, z możliwością przedłużenia współpracy i rozwoju w strukturach firmy.

Lokalizacja – centrum Warszawy.


Wymagane dokumenty

CV