Umowa zlecenie - Młodszy Specjalista ds. Płatności (k/m)
Electra M&E Polska Sp. z o.o. Warszawa, Polska 22 maja 2019

Electra M&E Polska Sp. z o.o., należąca do Grupy Electra Ltd. z siedzibą w Izraelu, specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji sanitarnych, grzewczych, przeciwpożarowych, wentylacji i klimatyzacji, a także elektrycznych i teletechnicznych.

Umowa zlecenie - Młodszy Specjalista ds. Płatności (k/m)

Przygotowywanie i weryfikacja bieżących płatności

Kontrola dokumentów księgowych

Kontrola rozliczeń z dostawcami i podwykonawcami

Wsparcie działu księgowości

Kopiowanie i archiwizowanie dokumentów księgowych

Zbieranie i analizowanie przepływów w walutach obcych

Student/-ka lub absolwent/-ka uczelni ( finanse, rachunkowość, ekonomia itp.)

Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Podstawowa wiedza z obszaru księgowości/rachunkowości

Mile widziane doświadczenie w posługiwaniu się programami księgowymi i umiejętność księgowania

Znajomość języka angielskiego

Dobra znajomość MS Excel

Zdolność analitycznego myślenia

Systematyczność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudnienie w ramach praktyk/stażu, możliwość rozwoju kompetencji zawodowych, przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@electra.co.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Electra M&E Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134 (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2018 poz. 1000)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Electra M&E Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.