Umowa zlecenie - Młodszy specjalista ds. organizacji targów
Ptak Warsaw Expo Aleja Katowicka, Nadarzyn, Polska 23 lutego 2021

Jesteśmy organizatorami jednych z największych imprez targowych w Europie Centralnej. Nasi zagraniczni partnerzy postrzegają Nas jako najbardziej innowacyjny ośrodek targowy. Nie boimy się wyzwań i działań nieszablonowych dlatego do Naszych Zespołów poszukujemy kreatywnych ludzi z pasją w działaniu!

www.warsawexpo.eu

Umowa zlecenie - Młodszy specjalista ds. organizacji targów

Młodszy specjalista przy projektach targowych – Ptak Warsaw Expo Nadarzyn/Warszawy

Rozpocznij karierę zawodową w branży targowej!

Poszukujemy młodych, energicznych osób, chętnych do pracy przy międzynarodowych projektach targowych. Jeśli jesteś osobą otwartą i komunikatywną, dobrze organizujesz swój czas pracy – szukamy właśnie Ciebie.

Oferujemy pełne wsparcie merytoryczne i szkoleniowe oraz zapoznanie ze specyfiką targów.

Zobaczymy co lubisz i umiesz, pomożemy znaleźć swoje miejsce u nas.

Aplikuj i daj się poznać na rozmowie.

Miejsce pracy: Nadarzyn k/ Warszawy

Co jest dla nas ważne?

Pasja do pracy w każdym zespole i na każdym stanowisku, pozytywna energia i entuzjazm w działaniu, komunikacja – pisemna, telefoniczna, osobista, umiejętność skutecznego i szybkiego przekazywania informacji, wzajemne wsparcie, nauka i inspiracja,

• Prywatną opiekę medyczną.
  • Uczestnictwo w organizowanych imprezach targowych.
  • Perspektywę rozwoju oraz szkoleń.
  • Przestrzeń relaksu, miejsca parkingowe.
  • Bezproblemowy urlop w okresie świątecznym i wakacyjnym.