Umowa o pracę - młodszy specjalista ds. organizacji szkoleń
USG Trener Sp. z o.o. Warszawa, Polska 24 maja 2018

Wiemy, że sama teoria nie wystarczy. Chcesz być praktykiem ultrasonografii, ponieważ codzienność wymaga od Ciebie umiejętności stawiania trafnej diagnozy pod presją czasu. Dlatego nasze szkolenia prowadzimy w naturalnym środowisku pracy lekarza – w klinikach, szpitalach i przychodniach. Pod okiem doświadczonych ekspertów ultrasonografii, w bezpośrednim kontakcie z pacjentem, odkrywasz możliwości technologii, która ułatwia szybką i bezbłędną identyfikację jednostek chorobowych i patologii.

Umowa o pracę - młodszy specjalista ds. organizacji szkoleń

Osoba, której poszukujemy odpowiadać będzie za bieżącą organizację szkoleń (materiały szkoleniowe,
catering, noclegi, obecność na szkoleniach), obsługę administracyjną projektów szkoleniowych (dokumentacja) oraz kontakt z klientami w szczególności lekarzami weterynarii oraz trenerami (potwierdzanie zgłoszeń, terminów, aktualizacja informacji na stronie internetowej oraz Facebooku). Dodatkowo osoba ta będzie współtworzyć ofertę skierowaną do lekarzy weterynarii.

• ponadprzeciętna skrupulatność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań
• komunikatywność i kreatywność
• doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
• entuzjazm do podejmowanych wyzwań i realizacji powierzonych zadań