Staż/praktyki - Młodszy specjalista d/s obsługi klienta – firma technologiczna
ACTE Sp. z o.o. Krańcowa 49, Warszawa, Polska 13 grudnia 2017

Acte Sp. z o.o. istnieje na Polskim rynku od 1997 roku i od początku działalności należy do struktur skandynawskiej grupy kapitałowej Lagercrantz AB z siedzibą w Sztokholmie.

W związku z rozwojem struktur sprzedaży poszukujemy kandydatów na płatny staż.

Bezpośrednie wsparcie rozwoju sprzedaży produktów nowych technologii na rynku Polskim, przygotowujące do podjęcia stałej pracy na stanowisku handlowym bądź stacjonarnego wsparcia sprzedaży.

Odwiedź nas na naszej stronie internetowej: www.acte.pl

Główne zadania:

  • Stały (telefoniczny, e-mailowy, osobisty) kontakt z klientami firmy, pod nadzorem bezpośredniego opiekuna stażu, w kwestiach handlowych, technicznych;
  • Tworzenie ofert handlowych;
  • Obsługiwanie przed i posprzedażne klientów;
  • Wizyty u klientów wraz z opiekunem;
  • Dokonywanie klasyfikacji klientów oraz porządkowanie informacji w systemie CRM;
  • Działania marketingowe związane z promocją produktów  WWW;

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (w trakcie studiów)
  • Gotowość do wykonywania rozmów telefonicznych oraz bezpośrednich spotkań z klientami
  • Pro-aktywność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Płynna obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • Doświadczenie w pracy z ludźmi, sprzedaży i pracy biurowej jako atut
  • Mile widziane Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Naukę pracy w handlu związanym z nowymi technologiami dostępnymi na rynku międzynarodowym
  • Bezpośrednie wsparcie opiekuna stażu i możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie, adekwatne do poświęconego czasu i efektów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Miłą atmosferę współpracy w gronie specjalistów, którzy chętnie podzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem
  • Elastyczny czas pracy z możliwością dostosowania do zajęć na uczelni

CV i kilka zdań w treści maila, które zachęcą nas do zaproszenia właśnie Ciebie na rozmowę rekrutacyjną w naszym biurze.