Umowa o pracę - Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Mellon Poland Sp. z o.o. Konstruktorska, Warszawa, Polska 15 marca 2019

Mellon Poland Sp. z o.o. należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy Mellon. Firma dostarcza specjalistyczne rozwiązania technologiczne i usługi outsourcingowe.

Dla naszego Klienta – lidera z dziedziny rozwiązań grzewczych i chłodniczych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszego Specjalisty ds. Obsługi Klienta

Twoje zadania:

  • Przyjmowanie zgłoszeń klientów (zgłoszenia telefoniczne, mailowe, faxowe);
  • Przydzielanie prac technikom;
  • Informowanie klientów o statusie realizacji prac zgodnie z przyjętymi standardami;
  • Terminowe zamykanie zleceń klientów w narzędziu serwisowym.

3 zmianowy tryb pracy

godziny pracy:

6:00 – 14:00

14:00 – 22:00

22:00 – 6:00

praca od poniedziałku do niedzieli, również w dni świąteczne

Wymagania

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną z pozytywnym nastawieniem, mile widziane doświadczenie w pracy w call center,

zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy

  • Pełne szkolenie przygotowujące Cię do pracy;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Dla aktywnych poza pracą dofinansowanie do karty Sportowej;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Wymagane dokumenty

CV