Umowa zlecenie - Młodszy Specjalista ds. obsługi i utrzymania Klienta
Circle K Puławska 86, Warszawa, Polska 9 listopada 2018

CIRCLE K- TWÓJ SUKCES JEST NASZYM SUKCESEM

Aby zapewnić najlepszą obsługę naszym klientom, potrzebujemy najwyższej klasy ludzi na stanowiskach każdego szczebla. Praca w naszych biurach oznacza bycie częścią naszego utalentowanego zespołu specjalistów od logistyki, księgowości, sprzedaży, IT, HR i marketingu.

To dynamiczne miejsce pracy pełne nowych i ekscytujących wyzwań. Aby sprostać przyszłości, współpracujemy z naszymi zespołami i rynkami na całym świecie. Naszymi najważniejszymi zasobami są nasi ludzie, dlatego pokładamy w Tobie wielkie nadzieje.

W zamian za zaangażowanie, energię i ambicje oferujemy bezpieczeństwo i odpowiedzialną wolność w wykonywaniu tego, co robisz najlepiej w swojej pracy.

Zadania, jakie będą Ci przydzielone związane są z:

  •   budowaniem sieci odbiorców i partnerów biznesowych
  •   utrzymywaniem stałych, telefonicznych kontaktów handlowych z naszymi Klientami
  •   monitorowaniem warunków zawieranych umów i ich realizacją
  •   koordynacją obiegu dokumentów
  •   ścisłą współpracą z zespołem wsparcia sprzedaży i działem finansowym

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  •   z łatwością nawiązujesz kontakty z innymi ludźmi
  •   jesteś otwarty i komunikatywny, nie obawiasz się kontaktów i rozmów telefonicznych
  •   czerpiesz przyjemność i satysfakcję z pracy w Sprzedaży i z bezpośredniego kontaktu z Klientem
  •   jesteś osobą systematyczną i dobrze zorganizowaną
  •   cenisz sobie pozytywną współpracę w zespole

Oferujemy

W zamian za Twoją pracę i zaangażowanie możemy zaoferować:

  •   współpracę w oparciu o umowę zlecenie (rozliczenie godzinowe czasu pracy)
  •   atrakcyjny system premiowy
  •   możliwość rozwoju poprzez poznanie procesów sprzedażowych
  •   szkolenia i coaching doświadczonego zespołu
  •   długofalową współpracę
  •   bardzo dobrą atmosferę pracy i pyszną kawę

Wymagane dokumenty

CV