Umowa zlecenie - Młodszy specjalista ds. księgowości
Otis Sp.zo.o. Warszawa, Polska 23 maja 2019

OTIS to największy producent dźwigów, schodów i chodników ruchomych oraz systemów transportu pionowego na świecie. Nasza historia sięga 1853 roku, kiedy to Elisha Graves Otis zaprezentował pierwszy na świecie bezpieczny dźwig. Od ponad 160 lat z naszych urządzeń korzystają miliony osób. To dla naszych Klientów wciąż wyznaczamy standardy w branży, którą stworzyliśmy. Stawiamy na rozwój nowych technologii, nie zapominając o naszej tradycji i historii.

Zakres zadań:

  • Wystawianie faktur sprzedaży,
  • Księgowanie rozliczenia sprzedaży w czasie,
  • Księgowanie wyciągów bankowych,
  • Weryfikacja sald klientów,
  • Przygotowywanie dokumentów do płatności,
  • Przygotowywanie przelewów w banku,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień.

Wymagania

Oczekujemy:

  • Wykształcenia kierunkowego (Rachunkowość, Finanse i Bankowość),
  • Doświadczenia w pracy w dziale finansowym/księgowości (np. praktyki, staże),
  • Proaktywności oraz chęci zdobywania nowej wiedzy,
  • Systematyczności oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Dobrej znajomości programów MS Office (w  szczególności Excel).

Oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie,
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz kwalifikacji,
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stanowisko pracy oraz szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy oraz zdobywanie nowych umiejętności i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

CV; aplikacja za pośrednictwem https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=559646ba351c49cf9c2f8c00108efcea