Umowa o pracę - Młodszy Specjalista ds. konferencji COP24
Outworking UL. WAWELSKA 52/54 WARSZAWA 13 sierpnia 2018

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

W związku z organizacją COP24 w Katowicach poszukujemy pracowników do wsparcia prac zespołu prezydencji COP24 w zakresie merytorycznych przygotowań do organizacji konferencji.

Praca realizowana będzie na rzecz i pod kierownictwem Ministerstwa Środowiska.

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo w zakresie kwestii związanych z jednym z następujących obszarów:
    1. Sektora użytkowania gruntów
    2. Mechanizmów rynkowych
    3. Finansów i budżetu
    4. Technologii oraz IPCC
    5. Dialogu facylitującego
  • Współpraca w zakresie przygotowania merytorycznego przyszłego Prezydenta COP24 w zakresie poszczególnych kwestii wymienionych w powyższym podpunkcie,
  • Wsparcie członków zespołu negocjacyjnego PL w kwestiach strategicznych i taktycznych w zakresie powyżej wymienionych obszarów,
  • Pomoc w pozyskiwaniu, gromadzeniu i analizie informacji na temat stanowisk innych Stron Konwencji UNFCCC, a także opinii i preferencji ich negocjatorów, w kontekście Konferencji COP24.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego ( mile widziani studenci IV oraz V roku studiów zaocznych oraz absolwenci ),
  • Umiejętności przyswajania i analizowania dużej ilości informacji pod znaczną presją czasu,
  • Umiejętności szybkiego nawiązywania kontaktów w środowisku międzynarodowym,
  • Doświadczenia zawodowego min. 1 rok,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie C1,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych,
  • Wysoce rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową do 30.04.2019 roku w wymiarze pełnego etatu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Profesjonalne narzędzia pracy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w Ministerstwie Środowiska.

Wymagane dokumenty

CV