Umowa o pracę - Młodszy specjalista ds. kadr i płac (k/m)
Coberon Sp. z o.o. Warszawa, Polska 15 października 2018

Dla naszego Klienta – globalnego dostawcy usług biznesowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds płac

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej dla pracowników krajowych i zagranicznych obsługiwanych klientów
  • Przygotowywanie list płac
  • Przygotowywanie miesięcznych deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS
  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik
  • Wspieranie zespołu w kompleksowej obsłudze klientów

Wymagania

Poszukiwane kompetencje

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń, umiejętność samodzielnego naliczania płac w tym również obliczania poszczególnych składników wynagrodzeń
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane wyższe kierunkowe)
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • Doświadczenie w obsłudze programów kadrowo-płacowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1/B2) i gotowość do jego używania w codziennej pracy będzie dużym atutem
  • Swobodna znajomość programu MS Office, głównie Excela
  • Gotowość do stałego rozwijania swojej wiedzy i umiejętności
  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole
  • Terminowość, samodzielność i dokładność
  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów pod presją czasu

Oferujemy

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilną pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszawy
  • Przyjazną atmosferę i elastyczne godziny pracy
  • Dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do pakietu sportowego, zajęcia językowe, bonus urodzinowy, owocowe środy)

Zapraszamy do aplikacji: https://coberon.elevato.net/pl/mlodszy-specjalista-ds-kadr-i-plac,j,183

Wymagane dokumenty

CV