Staż/praktyki - Młodszy Specjalista ds. Jakości Oferty
XSTAR Sp. z o.o. Walczyka 7, Warszawa, Polska 27 stycznia 2017

Projekt TRIVERNA został uruchomiony we wrześniu 2014 roku. Jesteśmy internetowym klubem hotelowym prezentującym oferty pobytów pakietowych najlepszych hoteli na terenie Polski z rabatami nawet do 70%. Użytkownicy serwisu dokonują rezerwacji pobytu całkowicie on-line. Dla klientów serwisu, oprócz standardowych pobytów, udostępniamy również specjalnie wynegocjowane pakiety np. Bożo Narodzeniowe, czy Sylwestrowe, czyli dla każdego coś dobrego.

Praktyki u nas sprawią, że:

  • poznasz rynek luksusowych hoteli w Polsce

  • poznasz mechanizmy sprzedaży rezerwacji online

  • dowiesz się, jak działa marketing internetowy

  • będziesz mieć bezpośredni / stały kontakt z wieloma hotelami / hotelowymi działami marketingu

  • poznasz atrakcje turystyczne Polski

  • nauczysz się negocjować

Wymagania

Do naszego zespołu poszukujemy osób:

  • komunikatywnych,
  • otwartych na różnorodne wyzwania,
  • potrafiących ustalać priorytety
  • i działać pod presją czasu.

Oferujemy

  • Różnorodne, ciekawe zadania w młodym, energicznym zespole
  • Zdobycie doświadczenia na styku hotelarstwa i e-commerce
  • Zaświadczenie o odbyciu praktyk
  • Możliwość stałego zatrudnienia po odbyciu praktyk

W zgłoszeniu na praktyki napisz, co Twoim zdaniem powinna zawierać oferta hotelu, aby była atrakcyjna dla potencjalnych klientów.