Umowa o pracę - Młodszy Specjalista ds. inwestycji – Electronic Control Systems S.A.
Electronic Control Systems Żupnicza, Warszawa, Polska 17 maja 2019

ECS to polska firma działająca w branży teleinformatycznej, która od 20 lat buduje i modernizuje infrastrukturę telekomunikacyjną w kraju oraz za granicą. Zrealizowaliśmy ponad 5000 projektów dla klientów z Polski, Niemiec, Finlandii, Słowenii, Słowacji, Danii, Szwecji, Cypru, Bułgarii, Węgier, Czech oraz Litwy. Nasi specjaliści gwarantują kompleksową obsługę inwestycji oraz najwyższy profesjonalizm dostarczanych usług.

Siedziba firmy mieści się w Balicach koło Krakowa, a na terenie całej Polski posiadamy 4 oddziały terenowe – Kraków Balice, Warszawa, Poznań oraz Gdańsk. Od 2016 roku aktywnie świadczymy nasze usługi również na terenie Niemiec.

Do podstawowych zadań osoby pracującej na tym stanowisku należeć będzie:

• Przygotowywanie niezbędnych dokumentów do uzyskania pozwoleń na budowę, uzgodnień i decyzji administracyjnych związanych z budową stacji bazowych telefonii komórkowej

• Przygotowanie i rozliczanie dokumentacji powykonawczej

• Pozyskiwanie nowych lokalizacji pod budowę stacji bazowych telefonii komórkowej

• Negocjacje umów najmu/dzierżawy dla nowych lokalizacji

• Weryfikacja dokumentacji projektowej

• Nadzór i współpraca z biurami projektowymi

• Bieżące raportowanie postępu prowadzonych prac

• Poszukujemy studentów 3 i 4 roku studiów inżynierskich oraz studentów studiów magisterskich, na kierunku GOSPODARKA PRZESTRZENNA, dotyczącego zatrudnienia na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. inwestycji. (preferowane studia zaoczne).
  • Oferujemy możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w czasie trwania studiów. Realne praktykowanie wiedzy zdobywanej na studiach.
  • Szukamy kogoś na stałe, chcemy poświęcić czas na naukę i szkolenie nowej osoby.
  • Dodatkowym atutem niewątpliwie jest atmosfera panująca w oddziale.

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez formularz: