Umowa o pracę - Młodszy specjalista ds. analiz inwentaryzacji z językiem francuskim
FRISTA RETAIL BUSINESS CENTER Sp. z o.o. al. Jerozolimskie 65/79, Warszawa, Polska 8 listopada 2019

Szybko rośniemy – tylko w 2018 roku otworzyliśmy ponad 30 zupełnie nowych stanowisk, obecnie mając w zespole łącznie ponad 150 osób
Biuro w centrum Warszawy – pracujemy w jednej z najlepszych lokalizacji w Polsce vis-à-vis Dworca Centralnego
Perspektywa na przyszłość – ponad połowę stanowisk wyższego szczebla zajmują osoby promowane wewnętrznie
Energia i ambicja – dzięki wielu nowym projektom realizowanym dla naszych klientów budujemy swoją przyszłość poprzez ciągłą naukę

Jakie czekają na Ciebie zadania:

  • Stock Taking Results Analysis
    – analiza wyników inwentaryzacyjnych sklepów
    – wyjaśnianie rozbieżności i korygowanie stanów magazynowych
    – sporadyczne wyjazdy inwentaryzacyjne
    – uzupełnianie międzynarodowej bazy dokumentów
  • Delivery Control
    – kontrola dostaw w obrębie podległego rynku
    – składanie reklamacji
    – korygowanie dostaw
  • Wykorzystywane programy: SAP, WMOS, MS Excel

Wymagania

Co jest dla nas ważne:

  • dobra znajomość języka francuskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie lub doświadczenie zawodowe związane z logistyką / transportem
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • pierwsze sukcesy we wprowadzaniu usprawnień technicznych (VBA, Python lub inne języki programowania) byłyby dodatkowym atutem

Oferujemy

Co oferujemy:

  • wykonywanie zadań mających realny wpływ na biznes
  • możliwość nauki, wykorzystania i wprowadzenia w codzienne procesy zaawansowanych funkcji MS Excel, włączając VBA
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i zadania z różnych obszarów
  • zdobycie doświadczenia w pracy w programie SAP
  • pracę w zespole, który dzieli się energią
  • prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport

CV, https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ad1df5830a7e4db3941c136a5f2913c7