Umowa o pracę - Młodszy Specjalista ds. Helpdesk
Green Minds Sp.zo.o. Połczyńska, Wola, Warszawa, Polska 25 kwietnia 2017

Firma  została założona w 1995 roku. W ciągu dotychczasowej działalności na rynku, specjalizując się w projektowaniu, doradztwie oraz wdrażaniu rozwiązań informatycznych, zyskaliśmy ścisłą pozycję w gronie największych integratorów polskiego rynku.

Miejsce pracy Warszawa / Wola lub Warszawa Centrum

Forma zatrudnienia dowolna

Praca  zmianowa możliwość pracy na część etatu.

Zadania:

Obsługiwanie wewnętrznego systemu do zarządzania zgłoszeniami serwisowymi,

Weryfikowanie i rejestrowanie incydentów w systemie,

Zdalne rozwiązywanie zgłaszanych problemów,

Monitorowanie przyjętych zgłoszeń serwisowych,

Kontrolowanie terminowości realizacji zgłoszeń,

Weryfikowanie poziomu gwarancji zgłaszanego sprzętu,

Wymagania

Kompetencje:

Nastawienie na klienta

Współpraca w zespole

Radzenie sobie w trudnych sytuacjach

Analityczne i logiczne myślenie

Kompetencje specjalistyczne:

Znajomość systemów operacyjnych MS Windows,

Umiejętność konfiguracji i zarządzania urządzeń sieciowych CISCO
Umiejętność instalacji, konfiguracji oraz rozwiązywania problemów dla systemów z rodziny Windows/Windows Server,

Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Min. średnie wykształcenie

Oferujemy

  • system motywacyjny uzależniony od rezultatów
  • szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych;Certyfikat CompTIA Strata IT
  • wewnętrzna certyfikacja z zakresu SM
  • udział w dużych projektach informatycznych
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami. Dowolna forma współpracy.

Wymagane dokumenty

CV