Umowa o pracę - Młodszy Specjalista ds. Eksploatacji i Rozwoju Systemu AMRON
Centrum AMRON – Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z o.o. Leona Kruczkowskiego 8, Warszawa, Polska 27 stycznia 2021

Centrum AMRON to profesjonalny ośrodek analityczno-badawczy specjalizujący się w zagadnieniach związanych z rynkiem nieruchomości, działający w ramach struktury organizacyjnej Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z o.o. Obsługi i rozwoju Systemu Analiz i Monitorowania Rynku Obrotu Nieruchomościami – jedynej w Polsce ogólnopolskiej bazy danych o cenach i wartościach nieruchomości wyposażonej w zaawansowane funkcjonalności raportujące i analityczne. Więcej informacji: www.amron.pl

GŁÓWNE ZADANIA:

  • nadzór merytoryczny nad danymi o nieruchomościach gromadzonymi w bazie AMRON;
  • poszukiwanie źródeł danych o rynku nieruchomości i pozyskiwanie danych do bazy AMRON, a także analiza i weryfikacja poprawności merytorycznej wprowadzanych nowych transakcji oraz zasobów bazy danych AMRON;
  • sprawdzanie poprawności merytorycznej wprowadzanych nowych transakcji, wsparcie Użytkowników przy zaczytywaniu danych wsadowych do bazy, analiza zasobów bazy danych AMRON;
  • udział w pracach związanych ze zleconymi analizami i raportami o rynku;
  • obsługa Użytkowników Systemu AMRON – zakładanie i przedłużanie Indywidualnych Kont Użytkowników w Systemie, nadawanie uprawnień, kontakty z Użytkownikami i rozwiązywanie problemów związanych z korzystaniem z Systemu;
  • wsparcie Użytkowników Systemu AMRON w pracy z Systemem (wprowadzanie danych, generowanie raportów);
  • sporządzanie okresowych raportów dotyczących aktywności Użytkowników i Uczestników Systemu oraz stanu zasobów bazy danych AMRON;
  • udział w redagowaniu Newslettera Centrum AMRON adresowanego do Użytkowników Systemu oraz innych materiałów szkoleniowo-informacyjnych;
  • udział w testach cyklicznych aplikacji;
  • współpraca z zespołem IT oraz wykonawcami Systemu AMRON i wykonawcami aplikacji pomocniczych do obsługi Systemu;
  • dbałość o wizerunek firmy w kontaktach zewnętrznych i wewnętrznych.

Wymagania

Zapraszamy do współpracy studentów lub absolwentów kierunków: geodezja, kartografia, gospodarka przestrzenna, systemy informacji przestrzennej oraz pokrewne.

  • min. podstawowa znajomość zagadnień związanych z gospodarką nieruchomościami
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel)
  • znajomość SQL bardzo mile widziana
  • komunikatywność i poczucie humoru
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • inicjatywa i pomysłowość
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność (praca w wymiarze 8 godzin dziennie)

Oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • wiele nowych wyzwań i możliwości rozwoju
  • udział w szkoleniach
  • pracę na podstawie umowy o pracę, ubezpieczenie, opiekę medyczną

Ważne informacje:

1. wysyłając wiadomość z ofertą, wpisz PRACA i nazwę stanowiska w tytule maila

2. Nie pozostawiamy zgłoszeń bez odpowiedzi.

3. Rozpatrywane będą wyłącznie aplikacje zawierające klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacji – wzór poniżej:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z o.o. na potrzeby rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Wymagane dokumenty

CV, list motywacyjny