Umowa o pracę - MŁODSZY SPECJALISTA DS. E-MAIL MARKETINGU
TFG Kuropatwy, Mysiadło, Polska 9 lutego 2017

GŁÓWNE ZADANIA:

  • tworzenie mailingów oraz rozwój kampanii e-mail marketingowych,
  • odpowiedzialność za treść newsletterów,
  • rozwijanie i optymalizacja newsletterów zgodnie z trendami rynkowymi,
  • kodowanie mailingów w HTML i ustawianie w systemie wysyłkowym,
  • analiza zachowań  użytkowników oraz zwiększanie ich aktywności.

Wymagania

OCZEKIWANIA:

  • znajomość HTML,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność i terminowość w wykonywaniu zadań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • mile widziane  – zmysł graficzny i znajomość Photoshopa.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • duży zakres samodzielności na zajmowanym stanowisku,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju,
  • miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole w firmie o płaskiej strukturze organizacyjnej, w której liczą się partnerskie relacje.

NA APLIKACJE CZEKAMY POD ADRESEM: PRACA@TFG.PL

W TREŚCI MAILA WPISZ NR REFERENCYJNY: MSEM/012017

Wymagane dokumenty

CV