Staż/praktyki - Młodszy specjalista ds. digital marketingu
Würth Polska Sp. z o.o. Posag 7 Panien 1, Warszawa, Polska 11 kwietnia 2017

Würth to światowy lider w technice zamocowań. Istniejemy w Polsce od 27 lat i zatrudniamy ponad 590 osób, z których 230 pracuje z nami ponad 10 lat. Dynamiczny rozwój firmy potwierdzają stale osiągane wzrosty. Pozycję lidera w naszej branży osiągnęliśmy dzięki profesjonalizmowi. Chcemy zatrudniać osoby zaangażowane, pozytywnie nastawione i konsekwentnie dążące do osiągania sukcesu. Würth jest rzetelnym pracodawcą, któremu zależy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników. Mocno inwestujemy w dział sprzedaży. Dzięki takiej polityce pracownicy chętnie wiążą się z firmą i pozostają z nami na długo.

Twoje zadania:

•        Wsparcie zespołu w działaniach z zakresu marketingu online i marketingu mobilnego

•        Przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby działu marketingu oraz innych działów firmy

•        Współprowadzenie działań reklamowych online i ich monitoring oraz analiza efektywności z wykorzystaniem Google Analitycs oraz Google Adwords

•        Współtworzenie oraz realizacja strategii promocji w kanałach digital

•        Poszukiwanie skutecznych i efektywnych kanałów komunikacji online

•        Planowanie i przygotowywanie kampanii e-mailingowych

Wymagania

Twój profil:

•        Bardzo dobra znajomość programów graficznych (Adobe CC Graphics) oraz narzędzi Google Analytics, Google Adwords

•        Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

•        Dobra orientacja w zakresie aktualnych trendów marketingu cyfrowego

•        Mile widziane będzie pierwsze doświadczenie w obszarze marketingu i/lub digital marketingu, w szczególności grafiki, kampanie e-mailingowe, działanie w social media

•        Konieczna jest umiejętność pracy w zespole, dynamika, inicjatywa i pro-aktywność w działaniu

Oferujemy

Gwarantujemy Ci:

•        Możliwość rozwoju w obszarze digital marketingu oraz szerokie spektrum zadań

•        Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu z wysokiej jakości produktami

•        Szacunek do pracownika i efektywnej pracy

•        Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej

•        Świetny dojazd z centrum 15 minut kolejką

Wymagane dokumenty

Prosimy o przesłanie CV na adres j.sieracka@wurth.pl