Umowa zlecenie - Młodszy Specjalista ds. Administracji
Santander Bank Polska Warszawa, Polska 13 lipca 2017

W Banku Zachodnim WBK dbamy o naszych pracowników. Dzięki silnej marce i wsparciu Grupy Santander zapewniamy im stabilność zatrudnienia, rozwój, nowoczesne narzędzia pracy oraz możliwość wpływania na otoczenie. Każdego z dumą obserwujemy, jak osiąga kolejne sukcesy.

Obdarzamy szacunkiem, słuchamy z uwagą, wspieramy, współpracujemy i mówimy wprost. Dotrzymujemy obietnic. Między innymi to powoduje, że nasi pracownicy zostają z nami na dłużej.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w realizacji bieżących zadań Zespołu Wsparcia Rynków Kredytowych i Bankowości Transakcyjnej, w tym m.in.:
  • analiza umów kredytowych
  • pozyskiwanie dokumentów od klientów
  • prowadzenie rejestru otrzymanych dokumentów
  • monitoring elektronicznej archiwizacji dokumentów
  • realizacja innych zadań zleconych przez członków Zespoły

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • umiejętności komunikacyjne
  • dobra organizacja własnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość j. angielskiego
  • chęci poznawania procesów bankowych i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych

Oferujemy

Mamy dla Ciebie również:

  • umowę zlecenie
  • szansę zdobywania i wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander
  • realną możliwość zdobycia nowej wiedzy
  • angażującą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej i rozwijającej atmosferze

Wymagane dokumenty

CV w języku polskim