Umowa o pracę - Młodszy specjalista (administrator) systemów Linux i baz danych
4IT Solutions Sp. z o.o. Warszawa, Polska 13 czerwca 2018

Naszą specjalnością jest dostarczanie najwyższej jakości usług – projektowania, wdrażania, budowy infrastruktury informatycznej oraz oprogramowania, usług utrzymania systemów informatycznych oraz udostępniania mocy obliczeniowej i oprogramowania (tzw. cloud computnig).

Dla każdego Klienta przygotowujemy dopasowaną do potrzeb, satysfakcjonującą ofertę.

Świadczymy usługi wdrożeniowe (projektowe), usługi ciągłe, oparte o uzgodnione parametry funkcjonalne i biznesowe (tzw. SLA – service level agreement) jak i dostarczamy zasoby (spec/moc obl) do inkorporowania przez Klientów do własnych zespołów, zarówno dla zaspokojenia długoterminowych potrzeb, ale także w przypadku chwilowego wymagania na zwiększenie działań w obszarach IT.

Umowa o pracę - Młodszy specjalista (administrator) systemów Linux i baz danych

Poszukujemy młodszego administratora systemów linuksowych i baz danych.

Podstawowym zadaniem będzie obsługa incydentów systemów monitorowania, realizacja standardowych zgłoszeń od klientów, oraz udział w pracach zespołu (budowa, konfiguracja, utrzymanie systemów operacyjnych, baz danych, oprogramowania systemowego i sprzętu w instalacjach typu „Enterprise”).

Wymagania

Wymagania

·       dobra znajomość języka angielskiego (wystarczająca do komunikacji oraz  czytania i tworzenia dokumentów technicznych).

 Dodatkowe atuty (dla ew. wyższego poziomu).

·       Mile widziana znajomość podstaw administracji baz Oracle lub PostgreSQL  lub podobnych

·       Mile widziana (ale niewymagana) znajomość zagadnień konfiguracji urządzeń pamięci masowych, serwerów typu „blade” (w tym też serwisu technicznego), zaawansowana znajomość budowy systemów operacyjnych unix, konfiguracji, tunningu, diagnozowania problemów, konfiguracji oprogramowania standardowego (jak klastry, wirtualizacja)


Oferujemy

  • Pracę na rzecz jednej z największych firm informatycznych na świecie,
  • Dobre warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w energicznym, ambitnym zespole dla klientów polskich i zagranicznych.

 

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez 4IT Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Wyścigowej 4B, lok 1-4, 02-681, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”


Wymagane dokumenty

CV