Umowa o pracę - Mechanik konserwator maszyn i urządzeń
Perino sp. z o.o. Mazowiecka 46, Wielgolas Brzeziński, Polska 20 kwietnia 2021

Perino sp. z o.o. z siedzibą w Wielgolesie Brzezińskim, ul. Mazowiecka 46 – producent świeżych głęboko mrożonych makaronów, tworzonych dla międzynarodowego sektora HoReCa i dedykowane restauracjom klasy premium, poszukuje osoby na stanowisko:

Mechanik konserwator maszyn i urządzeń

Główny zakres obowiązków:
• bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną;
• lokalizowanie awarii maszyn i urządzeń w obszarze objętym konserwacją, ich diagnozowanie i zgłaszanie;
• współuczestniczenie w usuwaniu awarii maszyn i urządzeń w celu zminimalizowania ich skutków i ograniczania czasu przestoju;
• udział w przezbrajaniu maszyn i linii produkcyjnych, wykonywanie regulacji i ustawień urządzeń w celu zapewnienia optymalnej ich eksploatacji;
• współpraca przy uruchamianiu, a także optymalizacji pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych;
• wykonywanie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego w zakresie spraw związanych z obszarem działalności działu utrzymania ruchu

Wymagania

Oczekujemy
• wykształcenia minimum zawodowego (profil mechaniczny, elektro-mechaniczny lub pokrewny);
• wiedzy oraz praktycznej znajomości eksploatacji i napraw maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki i elektromechaniki;
• energii, zaangażowania, sumienności i chęci do pracy;
• zdolności i umiejętności manualnych oraz zmysłu technicznego;
• umiejętności obsługi narzędzi i urządzeń wykorzystywanych w pracach technicznych (urządzenia pomiarowe, narzędzia ręczne, elektronarzędzia: wiertarka, szlifierka kątowa,);
• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
• mile widziane uprawnienia z grupy G1 (1kV)/G2/G3 E;
• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe;

Oferujemy

Oferujemy
• stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę;
• szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji;
• ubezpieczenie NNW;
• pracę w nowoczesnej firmie, w przyjaznej atmosferze;
• dogodny dojazd z Ursynowa, Wilanowa, Sadyby oraz Wawra (siedziba firmy znajduje się 1,5 km od nowego odcinka obwodnicy południowej);
• miejsca parkingowe dla pracowników.

Adres email do korespondencji: kadry@wew.perino.pl

Osoba do kontaktu: Ewa Waraksa tel. 666-891-838

Więcej informacji o nas na www.perino.pl

Wymagane dokumenty

CV w języku polskim