Umowa o pracę - Młodszy Rekruter
NES GLOBAL TALENT Emilii Plater, Warszawa, Polska 13 lutego 2017

NES Global Talent jest największą firmą rekrutacyjną specjalizującą się w obszarze rekrutacji kadry managerskiej i specjalistycznej w branżach technicznych: budownictwo, energetyka, nafta i gaz, produkcja, IT. Firma posiada 45 biur na świecie w 28 krajach.

Umowa o pracę - Młodszy Rekruter

Osoba na tym stanowisku będzie wspierać Senior Konsultanta w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technicznych. Praca wymaga zarządzania dwoma procesami:

  • Rekrutacja i Selekcja Kandydatów

Proces ten wymaga umiejętności poszukiwania i analizy profili zawodowych najlepszych kandydatów w ramach prowadzonej rekrutacji. Umiejętności budowania długofalowych relacji z najlepszymi kandydatami poprzez dobre zrozumienie oczekiwań poszczególnych osób wobec rozwoju zawodowego oraz adresowanie adekwatnych ofert stanowiących wartość dodaną dla kandydatów.

 

  • Budowanie i utrzymanie relacji z Klientami NES.

Proces ten wymaga wnikliwej analizy profilu działalności firmy, poznania kultury organizacyjnej Klienta, zaangażowania w budowanie długofalowej relacji z poszczególnymi managerami firmy poprzez profesjonalne i zorientowane na rezultat prowadzenie rekrutacji. Dbanie o markę klienta podczas prowadzenie dla niego rekrutacji, poszukiwanie najbardziej dopasowanych kandydatów, których pozyskanie będzie budować pozycję Klienta na rynku.

Wymagania

Na tym stanowisku nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w rekrutacji. Kluczowe są kompetencje ogólne: umiejętność komunikacji z ludźmi, umiejętność słuchania, przewidywania, przejmowania inicjatywy, zorientowanie na cel. Ważnym aspektem naszej pracy jest umiejętność poszukiwania informacji m.in w internecie, umiejętność samodzielnego krytycznego myślenia, myślenie out of box i przede wszystkim motywacja do osiągnięć oraz wytrwałość, dlatego poszukujemy kandydatów, którzy albo odbywali praktyki podczas studiów, albo mieli wybitne osiągnięcia naukowe (np. stypendium).

Jeśli masz wątpliwości, czy sprawdzisz się w zawodzie rekrutera wykonaj research na temat NES – to wiele Ci rozjaśni i zadzwoń do nas by omówić specyfikę pracy na tym stanowisku.

Praca wymaga dostępności kandydata do pracy na pełen etat, prawa jazdy, otwartości na sporadyczne wyjazdy służbowe.


Oferujemy

Firma NES zatrudnia konsultantów o wieloletnim doświadczeniu zawodowym. Oferujemy pakiet szkoleń umożliwiających przygotowanie do profesjonalnego świadczenia usług doradczych dla kandydatów i klientów z obszaru przemysłu zgodnie ze specjalizacją firmy NES oraz budowania partnerskich realizacji z uczestnikami rynku.

 

Oferujemy  wsparcie w procesie stawiania pierwszych (lub kolejnych) kroków podczas budowania networku wśród najlepszych kandydatów w Polsce, możliwość poznania i pracy ze skutecznymi firmami będącymi kluczowymi graczami w danych branżach.

 

Pakiet na start: wynagrodzenie 3000-4000 brutto + bonusy, Medicover, IPhone6, Laptop, jasną ścieżkę kariery, inspirujący widok z biura 😉


Wymagane dokumenty

CV