Inna forma zatrudnienia - Młodszy Redaktor Medyczny
Connectmedica Sp. z o.o. Warszawa, Polska 26 maja 2017

Connectmedica – jesteśmy agencją kreatywną i działamy w obszarze zdrowia. Tworzymy zintegrowaną komunikację dla branży medycznej, farmaceutycznej i innych związanych ze zdrowiem.

Wyróżnia nas ponad 15 lat doświadczenia we współpracy z branżą medyczną, środowiskiem lekarskim i farmaceutycznym. Współpracujemy z największymi firmami farmaceutycznymi w Polsce.

Poszukujemy do współpracy młodych redaktorów/dziennikarzy chcących zdobyć praktykę i rozwijać swój warsztat. Szukamy osób mających lekkie pióro, sprawnie posługujących się językiem polskim i angielskim, zainteresowanych tematyką zdrowia i medycyny. Stawiamy na osoby pomysłowe, kontaktowe, chcące się rozwijać, niebojące się nowych wyzwań, sprawnie wyszukujące newsów i informacji w internecie. Aplikuj, jeśli szukasz dodatkowej pracy i zależy Ci na pierwszym doświadczeniu.

Twoimi zadaniami w Connectmedica będą:

  • Pisanie oraz redagowanie artykułów.
  • Dopasowanie tematów zdrowotnych do sezonowych trendów tematycznych.
  • Pozyskiwanie autorów do współpracy.
  • Tworzenie nowych tematów artykułów.
  • Śledzenie (głównie na stronach anglojęzycznych) najnowszych odkryć i badań naukowych związanych z tematyką zdrowia.
  • Ścisła współpraca z redakcją i kontrola publikacji powstających treści.

Wymagania

Od optymalnego kandydata oczekujemy:

  • Umiejętności pisania i redagowania tekstów o tematyce dotyczącej zdrowia i zdrowego stylu życia.
  • Lekkiego pióra.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe – nie jest warunkiem koniecznym.
  • Sprawnego posługiwania się językiem polskim i angielskim. .
  • Wiedzy na temat działania portali internetowych.
  • Studenci dziennikarstwa/polonistyki – mile widziani.
  • Umiejętności obsługi pakietu Microsoft Office.
  • Samodzielności i zaangażowania w wykonywaną pracę.
  • Zainteresowania tematyką zdrowotną.

Oferujemy

Aby móc wykonywać zadania efektywnie:

  • Będziesz mieć możliwość doskonalenia warsztatu dziennikarskiego i kontaktu z największymi lekarskimi autorytetami.
  • Jeśli interesuje Cię tematyka zdrowia, będziesz współpracować z największymi firmami farm farmaceutycznymi.
  • Możliwość pracy zdalnej da Ci możliwość samodzielnego organizowania czasu pracy.

Prosimy o aplikowanie za pośrednictwem strony

Wymagane dokumenty

CV, list motywacyjny