Umowa o pracę - Młodszy Przedstawiciel ds. Sprzedaży Produktów Bankowych
Citi Handlowy Warszawa, Polska 5 kwietnia 2017

Ucz się od najlepszych

 Bez względu na to czy kończysz naukę, czy jesteś już absolwentem, dołączając do Banku Handlowego jako Młodszy Przedstawiciel do Spraw Sprzedaży Produktów Bankowych uczynisz krok w kierunku rozwoju swej kariery w ekscytującej branży bankowości detalicznej.

Umowa o pracę - Młodszy Przedstawiciel ds. Sprzedaży Produktów Bankowych

Czym będziesz się zajmował jako Młodszy Przedstawiciel ds. Sprzedaży Produktów Bankowych

Twoim zadaniem będzie nawiązywanie kontaktów umożliwiających Ci sprzedaż i promowanie produktów finansowych Banku Handlowego. Żeby to osiągnąć będziesz musiał wykazać się pełnym zaangażowaniem i chęcią rozwijania swych umiejętności pod okiem ekspertów. Będziesz także uczestniczył w branżowych targach i konferencjach na terenie całej Polski.

Wymagania

Czego oczekujemy od idealnego kandydata

 Chcesz pracować w jednej z najbardziej prestiżowych instytucji finansowych na świecie. Lubisz ludzi, uwielbiasz z nimi rozmawiać i chcesz na tym oprzeć swą karierę. Jesteś kreatywny i wiesz, że kluczem do sukcesu jest gotowość do nauki od najlepszych. Zależy Ci na elastycznym czasie pracy, ale zdajesz sobie sprawę, że czasami oznacza to pracę w weekendy.


Oferujemy

Co otrzymasz w zamian

 Pomożemy Ci wkroczyć na drogę rozwoju i nauki. Bogaty pakiet szkoleń i realne możliwości rozwoju zaprojektowane by pomóc Ci Uwolnić Twój Potencjał. Chcemy byś świetnie się czuł w naszym towarzystwie, w tym celu zapewniamy fantastyczną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole sprzedażowym. A po pracy? Karta multisport, opieka medyczna i ubezpieczenia na życie. Jak widzisz myślimy o wszystkim.


Wymagane dokumenty

CV wraz z nr ref: 16080754