Staż/praktyki - Młodszy menedżer produktu (junior product manager) – program rozwojowy
Wiedza i Praktyka Sp. z o.o. Warszawa, Polska 27 października 2017

Wiedza i Praktyka to firma z 20 letnią historią na rynku polskim, dostawca informacji fachowej dla różnych grup zawodowych. Nasze publikacje i serwisy online na bieżąco informują odbiorców o wszelkich zmianach prawnych, skupiają najważniejsze informacje w jednym miejscu, zawiłe przepisy przedstawiają prostym językiem oraz oferują gotowe do wykorzystania narzędzia.

W trakcie 6 miesięcznego programu rozwojowego, przygotowującego do pracy na stanowisku młodszego menedżera produktu:

• weźmiesz udział w tworzeniu koncepcji, wdrażaniu i rozwoju nowych produktów,
  • nauczysz się realizować strategie marketingowe w zakresie prowadzonych produktów,
  • dowiesz się, jak efektywnie realizować założenia budżetowe,
  • będziesz monitorować rynki pod kątem trendów oraz działań firm konkurencyjnych.

Jeśli …

• masz doświadczenia w dziale marketingu TAK/NIE
  • posiadasz znajomość marketingu B2B TAK/NIE
  • prowadziłeś działania związane z wprowadzaniem produktu na rynek TAK/NIE
  • tworzyłeś przekazy marketingowe       TAK/NIE
  • realizowałeś promocje internetowe    TAK/NIE
  • masz doświadczenia w planowaniu budżetów i nadzorze nad ich realizacją   TAK/NIE

… to każda odpowiedz na „tak”   jest Twoim dodatkowym atutem.

… odpowiedziałeś „nie”, to u nas zdobędziesz wiedzę i doświadczenie z tego zakresu.

Poszukujemy osób, które:

• są absolwentami lub studentami 4-5 roku kierunków w zakresie marketingu, zarządzania, finansów lub kierunków pokrewnych,
  • są nastawione na rezultat i osiąganie ponadprzeciętnych wyników,
  • wykazują inicjatywę w działaniu i proaktywność,
  • są elastyczne, otwarte na wyzwania i zmiany,
  • mają łatwość w uczeniu się,
  • posiadają wysokie umiejętności analityczne,
  • są samodzielne w działaniu,
  • posiadają rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • doskonale znają pakiet MS Office i interesują się nowymi technologiami,
  • dobrze znają język angielski,
  • są dyspozycyjne min. 20 godz. tygodniowo (możliwość elastycznego dopasowania godzin).

• intensywną naukę i zdobywanie praktycznych doświadczeń,
  • stałe zatrudnienie dla najlepszy absolwentów programu,
  • wynagrodzenie odpowiednie do zaangażowania i doświadczenia,
  • opiekę mentora, doświadczonego menedżera produktu,
  • budżet na szkolenia/konferencje zewnętrzne zaproponowane przez uczestnika,
  • nowoczesne narzędzia pracy.

Dlaczego warto z nami pracować dowiesz się na stronie http://www.wip.pl/kariera

CV prosimy wysyłać na adres rekrutacja@wip.pl w tytule ”JPM/10/2017” Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”