Umowa o pracę - Młodszy księgowy/młodsza księgowa
Coral Travel Poland Sp. z o. o. Postępu 17B, Warszawa, Polska 3 grudnia 2018

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 18 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 5 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Twoje codzienne zadania:

  • Codzienna praca na raportach w Excelu,
  • Prowadzenie dokumentacji kasowej salonów sprzedaży,
  • Dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych,
  • Rozliczanie delegacji pracowniczych i zaliczek służbowych.

Wymagania

Nasze wymagania wobec kandydata:

  • Przynajmniej rok doświadczenia w dziale księgowości lub biurze rachunkowym,
  • Biegła obsługa Excela, mile widziana znajomość Symfonii,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (często używamy tego języka w naszym biurze)
  • Samodzielność (chcemy powierzyć Ci ważne zadania),
  • Doskonała organizacja pracy (księgowość w turystyce to miejsce gdzie dużo się dzieję).

Oferujemy

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę i elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczynania pracy w godzinach 8:00 – 10:00),
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • Benefity (karta żywieniowa, zniżki branżowe i inne),
  • Udział w prężnym rozwoju naszej firmy ( w tym roku otworzyliśmy 15 biur własnych, a w przyszłym roku planujemy jeszcze więcej),
  • Młody wesoły zespół ( średnia wieku to około 25 lat).

Prosimy o aplikację przez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=70ef6f21fcb145e4a62124b538649303

Wymagane dokumenty