Umowa o pracę - Młodszy księgowy z językiem niemieckim (m/k)
RSM Poland Warszawa, Polska 5 marca 2018

RSM Poland to ponad 210 specjalistów w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. RSM to ponad 41 tysięcy specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie;

• Kontrola i księgowanie dokumentów źródłowych;

• Wsparcie w przygotowywaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych;

• Weryfikacja i uzgadnianie sald;

• Raportowanie do Klienta oraz instytucji zewnętrznych;

Wymagania

• Znajomość Ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych;

• Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2 – warunek konieczny;

• Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku z obowiązkami obejmującymi prowadzenie pełnej księgowości i sporządzanie sprawozdań finansowych;

• Doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości spółek z kapitałem zagranicznym;

• Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej;

• Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym;

• Umiejętność obsługi jednego z programów: Optima, SAP ERP, AIX, Oracle – mile widziana;

• Znajomość języka angielskiego – mile widziana;

Oferujemy

• Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Ksiąg Rachunkowych

• Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów

• Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach

Wymagane dokumenty

CV