Umowa o pracę - Młodszy Kosztorysant
Pagiko Sp. z o.o. Sp.k. Warszawa, Polska 6 kwietnia 2018

PAGIKO firma dostarczająca usługi remontowo-budowlane w zakresie kompleksowego wykończenia wnętrz w powierzchniach komercyjnych

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za opracowanie wycen i kosztorysów aranżacji powierzchni komercyjnych

Zadania:

  • tworzenie kosztorysów
  • wykonywanie i weryfikowanie przedmiarów budowlanych
  • optymalizacja kosztów realizacji na etapie przygotowania ofert i przetargów
  • wsparcie w procesie przygotowania przetargów i wyborze wykonawców i dostawców

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane (ew. 5 rok studiów)
  • doświadczenie w kosztorysowaniu obiektów użyteczności publicznej będzie dodatkowym atutem
  • znajomość oprogramowania Norma PRO, Auto-Cad
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz dokładność w wykonywaniu poleconych zadań

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • rozwój zawodowy
  • prace z doświadczonym i kompetentnym zespołem
  • możliwość zdobycia uprawnień

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV z podaniem stanowiska „Kosztorysant” na adres biuro@pagiko.pl