Umowa o pracę - Młodszy konsultant/Praktykant (Programista)/ Advisory/ ITA Banking
KPMG Sp. z o.o. Warszawa, Polska 21 lutego 2018

Dlaczego warto pracować w KPMG?

Nasi pracownicy to ludzie, którzy mają odwagę spełniać swoje marzenia. KPMG wspiera te pasje i tworzy przyjazne środowisko do ich realizacji.

Robimy wiele, aby utrzymać pozycję jednego z najbardziej atrakcyjnych pracodawców świata.

O KPMG:

KPMG to międzynarodowa sieć firm świadczących usługi profesjonalne z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa gospodarczego. KPMG zatrudnia 189 000 pracowników w 152 krajach. Niezależne firmy członkowskie sieci KPMG są stowarzyszone z KPMG International Cooperative (“KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Każda z firm KPMG jest odrębnym podmiotem prawa.

W Polsce KPMG działa od 1990 roku. Obecnie zatrudnia ponad 1 800 osób w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

Umowa o pracę - Młodszy konsultant/Praktykant (Programista)/ Advisory/ ITA Banking

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy konsultant/praktykant w zespole doradztwa dla instytucji finansowych (Programista)

Zespół realizuje projekty doradztwa dla instytucji finansowych i przedsiębiorstw w kraju i zagranicą, m.in. w zakresie poprawy efektywności i robotyzacji procesów biznesowych, obejmujące takie usługi jak: analiza procesów, projektowanie, budowa i implementacja automatyzacji przy wykorzystaniu wiodących światowych technologii RPA a także projektowanie modeli biznesowych dla organizacji opartych na digital labour.

Zakres obowiązków:

• wsparcie doświadczonych konsultantów oraz udział w projektach realizowanych przez zespół w zakresie analizy biznesowej (analiza procesów biznesowych, przygotowanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej), projektowaniu, budowie i wdrażaniu automatyzacji oraz w projektowaniu docelowych modeli biznesowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia wyższego
• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
• przygotowania w zakresie budowy rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem .Net, VBA, Java, C# etc.
• umiejętności budowy robotów w jednej z wiodących technologii RPA (takich jak Automation Anywhere, Blue Prism, UiPath) będzie dodatkowym atutem
• umiejętności analizy i syntezy danych
• podejścia nastawionego na rozwiązywanie problemów
• dobrej znajomości pakietu MS Office
• chęci rozwoju w roli doradcy biznesowego
• bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych
• otwartości na różnorodność i chęć podnoszenia własnych kompetencji, gotowości do podróży służbowych


Oferujemy

U nas możesz liczyć na:

• możliwość rozwoju kompetencji w ramach współpracy w KPMG
• udział w ciekawych, różnorodnych projektach we współpracy z profesjonalistami
• bezpośredni kontakt z nowoczesnymi rozwiązaniami IT
• pracę w przyjaznej atmosferze (wyjazdy integracyjne, zespołowe spotkania okolicznościowe, możliwość uczestnictwa w sekcjach sportowych firmy)
• pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, inne benefity)

KPMG Sp. z o.o., Dział Human Resources, ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa

 Administratorem danych osobowych jest KPMG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4a. Dane osobowe zawarte w ofercie pracy będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych (także w podczas przyszłych rekrutacji). Dane osobowe mogą być przekazywane przez KPMG Sp. z o.o. do spółek wchodzących w skład Grupy KPMG w Polsce (KPMG Sp. z o.o. sp. k., KPMG Audyt Sp. z o.o., KPMG Audyt Services Sp. z o.o., KPMG Audyt Sp. z o.o. sp. k., KPMG Advisory Sp. z o.o. sp. k., KPMG Tax M.Michna Sp. k., KPMG Usługi Księgowe Sp. z o.o., D.Dobkowski Sp. k.). Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i prawo ich poprawiania. Dane podane zostały dobrowolnie.

© 2018 KPMG Sp. z o.o. jest polską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i członkiem sieci KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Cooperative („KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Wymagane dokumenty

CV