Umowa o pracę - Młodszy Konsultant
Make my mind Sp. z o.o. Wawer, Warszawa, Polska 22 listopada 2017

Dla naszego klienta – firmy konsultingowej specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań dla biznesu opartych na aplikacjach największych światowych producentów oprogramowania, firm Oracle, SAP i Microsoft – poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Konsultanta.

Zadania:

  • udział w projektach wdrożenia narzędzi BI/EPM do planowania i konsolidacji zarządczej
  • budowa struktur i formularzy aplikacji, interfejsów, przygotowanie dokumentacji wdrożeniowej/powdrożeniowej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne / ekonomiczne z elementami informatyki / kierunek ścisły
  • podstawowa wiedza z zakresu obsługi relacyjnych baz danych – tworzenie zapytań SQL, operacje na tabelach i widokach danych
  • podstawowa znajomość systemu Windows Server 2008 i/lub nowszej
  • praktyczna znajomość języka angielskiego (praca z dokumentacją systemu)
  • znajomość języków programowania, w tym VBA
  • umiejętność analizy informacji, syntezy i wyciągania wniosków

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w zgranym zespole w niekorporacyjnej atmosferze
  • w okresie wdrożenia wsparcie mentora – doświadczonego specjalisty
  • pracę z klientem zagranicznym
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • elastyczność formy zatrudnienia – UoP, B2B

Wymagane dokumenty

CV