Umowa o pracę - Młodszy Konsultant Call Center
Centrum Medyczne Enel-Med Postępu, Warszawa, Polska 29 września 2017

Czy oglądając „Klan” zastanawiałeś się, gdzie są tak nowoczesne kliniki, jak ta należąca do serialowego doktora Lubicza? Jej nazwa „Elmed” to nie przypadek. Pierwowzorem i pierwszym planem zdjęciowym był nasz oddział na Zaciszu. Założona w 1993 roku przychodnia była tak innowacyjna, że zainspirowała twórców serialu. Teraz jesteśmy spółką notowaną na GPW, a w skład Grupy ENEL-MED wchodzą przychodnie wieloprofilowe, dwa szpitale, oddziały diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kliniki: medycyny estetycznej i medycyny sportowej. Pracuje u nas ok. 3000 osób, a obsługujemy ponad 700 000 pacjentów.

Umowa o pracę - Młodszy Konsultant Call Center

Telefoniczna obsługa klientów/ pacjentów/ Call Center

Poszukujemy osób, które:

• zapewnią telefoniczną pomoc naszym pacjentom,
  • dobrze czują się w rozmowie z innymi ludźmi i mają dobrą dykcję,
  • szukają pracy na stałe, ale chcą zachować równowagę między pracą a życiem prywatnym,
  • posiadają minimum średnie wykształcenie,
  • chcą się uczyć i rozwijać,
  • umieją porozumiewać się w języku angielskim (mile widziane).

Czym nasza oferta różni się od tradycyjnych Call Center?

• oferujemy naprawdę stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat,
  • nie prowadzimy projektów sprzedażowych, a przyjmujemy połączenia od naszych pacjentów, by im pomóc (np. w umówieniu wizyty lekarskiej),
  • szukamy osób do stałej współpracy, a nie na czasowy projekt,
  • dajemy możliwości awansu i podwyższania pensji,
  • jesteśmy polską firmą właścicielską, notowaną na giełdzie, która dynamicznie się rozwija,
  • nie wymagamy statusu studenta,
  • w rozwoju pracowników pomaga system szkoleń (np. można zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu obsługi pacjenta),
  • praca w trybie zmianowym,
  • oddajemy w Wasze ręce realny wpływ na wizerunek firmy, bo to Wy macie bezpośredni i często pierwszy kontakt z pacjentami.

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@enel.pl w treści wiadomości wpisując nazwę stanowiska, lokalizację oraz źrodło informacji o ofercie.