Umowa zlecenie - Młodszy Konsultant Call Center
Centrum Medyczne Enel-Med Postępu, Warszawa, Polska 29 września 2017

Czy oglądając „Klan” zastanawiałeś się, gdzie są tak nowoczesne kliniki, jak ta należąca do serialowego doktora Lubicza? Jej nazwa „Elmed” to nie przypadek. Pierwowzorem i pierwszym planem zdjęciowym był nasz oddział na Zaciszu. Założona w 1993 roku przychodnia była tak innowacyjna, że zainspirowała twórców serialu. Teraz jesteśmy spółką notowaną na GPW, a w skład Grupy ENEL-MED wchodzą przychodnie wieloprofilowe, dwa szpitale, oddziały diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kliniki: medycyny estetycznej i medycyny sportowej. Pracuje u nas ok. 3000 osób, a obsługujemy ponad 700 000 pacjentów.

Umowa zlecenie - Młodszy Konsultant Call Center

Telefoniczna obsługa klientów/ pacjentów/ Call Center

Poszukujemy osób, które:

• zapewnią telefoniczną pomoc naszym pacjentom,
  • dobrze czują się w rozmowie z innymi ludźmi i mają dobrą dykcję,
  • szukają pierwszej pracy , którą mogliby połączyć ze studiami,
  • posiadają status studenta,
  • chcą się uczyć i rozwijać,
  • umieją porozumiewać się w języku angielskim (mile widziane).

Czym nasza oferta różni się od tradycyjnych Call Center?

• w ramach umowy zlecenie oferujemy płatny tydzień wolnego – w końcu każdy człowiek potrzebuje odpoczynku 🙂
  • nie prowadzimy projektów sprzedażowych, czyli żadnych targetów 🙂
  • szukamy osób do stałej współpracy, a nie na czasowy projekt –  dlatego po skończonych studiach, możesz przejść na umowę o pracę,
  • gwarantujemy elastyczny grafik, który możesz dopasować do swojego planu zajęć (ok 130 h/miesiąc byłoby mile widziane, ale jak masz mniej, to też się dogadamy),

Co jeszcze warto wiedzieć?

• dajemy możliwości awansu i podwyższania pensji – mamy oficjalną ścieżkę kariery, powiązaną ze stażem pracy i indywidualnymi ocenami,
  • w rozwoju pracowników pomaga system szkoleń (np. można zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu obsługi pacjenta),
  • jesteśmy polską firmą właścicielską, notowaną na giełdzie, która dynamicznie się rozwija w całej Polsce,
  • praca jest w trybie zmianowym,
  • oddajemy w Wasze ręce realny wpływ na wizerunek firmy, bo to Wy macie bezpośredni i często pierwszy kontakt z pacjentami.

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@enel.pl w treści wiadomości wpisując nazwę stanowiska, lokalizację oraz źrodło informacji o ofercie.