Umowa zlecenie - Młodszy Inżynier Projektu
Heller Consult sp. z o.o. Chałubińskiego 8, Tytusa Chałubińskiego, Warszawa, Polska 19 czerwca 2019

Pod nazwą Heller Consult nasza firma funkcjonuje od roku 2009, jednak faktyczny początek działalności sięga do roku 1991. Wtedy to z inicjatywy doktora Sławomira Hellera, późniejszego założyciela firmy, zespół pracowników rozpoczął realizację zadań z zakresu diagnostyki stanu nawierzchni dróg.

Od ponad dwudziestu lat dzielimy się zdobytą wiedzą i doświadczeniem i jednocześnie stale podnosimy swoje kompetencje, a zakres działalności firmy rozszerza się o kolejne zagadnienia związane z zarządzaniem drogami.

Razem z niemiecką firmą HELLER Ingenieurgesellschaft tworzymy Heller Group. Współpracujemy z administracją drogową Niemiec, Polski i innych krajów europejskich i afrykańskich, instytucjami naukowymi i przedsiębiorstwami.

Obecnie zajmujemy wiodącą pozycję na rynku analiz i oceny stanu dróg. Opracowane przez nas metody wizualizacji i udostępniania danych drogowych stały się standardem w Niemczech, są również wykorzystywane w innych krajach europejskich.

Realizujemy projekty z zakresu diagnostyki stanu nawierzchni, planowania strategii utrzymaniowych, analiz ruchu drogowego i oddziaływania ze środowiskiem. Dostarczamy narzędzia i informacje niezbędne do wspierania procesów decyzyjnych. Współpracę z zarządcami opieramy na partnerstwie i zrozumieniu specyfiki pracy administracji publicznej.

Nasza firma ma dwa oddziały: w Warszawie i w Białej Podlaskiej.

Zakres obowiązków:

  • czynny udział w realizacji projektów z zakresu analiz ruchu drogowego,
  • opracowywanie i przetwarzanie danych z wykorzystaniem fachowego oprogramowania inżynierskiego stosowanego w firmie,
  • przygotowywanie opracowań i raportów, prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • udział w naradach i spotkaniach koordynacyjnych,
  • bezpośrednie wsparcie Kierownika Projektu w realizacji bieżących zadań projektowych.

Wymagania

Wymagamy:

  • zdolności do realizacji zadań w zakresie szeroko rozumianych badań ruchu drogowego,
  • umiejętności kreatywnego i samodzielnego rozwiązywania zleconych zadań,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • mile widziany status studenta kierunku inżynierskiego,
  • mile widziana znajomość przetwarzania baz danych (PostgreSQL, MySQL) oraz obsługi programów typu GIS (QGis, MapInfo).

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę zlecenie,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole w sympatycznej i luźnej atmosferze,
  • szkolenia z wiedzy fachowej niezbędnej do realizacji powierzonych zadań,
  • szkolenia dotyczące posługiwania się niezbędnym oprogramowaniem ,
  • możliwość udziału w unikatowych pracach badawczych z zakresu inżynierii ruchu,
  • pracę w ścisłym centrum Warszawy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: rekrutacja@heller-consult.pl z adnotacją „MIP”. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

W aplikacji proszę umieścić klauzulę o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Heller Consult Sp. z o.o. zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu obecnej rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”.

Wymagane dokumenty

CV