Umowa zlecenie - Młodszy Inżynier Projektów – operator Sprzętu Pomiarowego (nr referencyjny OSP01/2020)
Heller Consult sp. z o.o. Chałubińskiego 8 22.52A, Tytusa Chałubińskiego, Warszawa, Polska 14 stycznia 2020
  • Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem pasjonatów skupiającym specjalistów w dziedzinie drogownictwa, matematyki, fizyki i informatyki. Na co dzień wspieramy zarządców dróg w procesach podejmowania decyzji. Mamy wieloletnie doświadczenie w ocenie stanu technicznego nawierzchni, analizach ruchu drogowego, analizach bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz udostępnianiu danych drogowych.
  • Jeżeli jesteś studentem/studentką kierunku technicznego i interesuje Cię inżynieria transportu, analiza danych i chciałbyś/chciałabyś pracować przy realizacji ciekawych projektów inżynierskich i badawczych, pasjonują Cię technologie informacyjne, a także lubisz samodzielnie rozwiązywać problemy techniczne, dołącz do nas.
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w analizach ruchu drogowego oraz wizualizacji i udostępnianiu danych drogowych. Jeżeli jesteś zainteresowana/y ciekawą pracą, czekamy na Twoje zgłoszenie.
  • Znajdź nas na www.heller-consult.pl
  • Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: rekrutacja@heller-consult.pl z adnotacją „OSP01/2020” w tytule wiadomości. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.
  • W aplikacji proszę umieścić klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby tejże oraz przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Poszukujemy osoby, która będzie realizować zadania operatora sprzętu pomiarowego w naszych projektach inżynierskich: analizach ruchu drogowego i bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jest to praca operatorska ale także analityczna.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• obsługa elektronicznego sprzętu pomiarowego (rozstawienie, konfiguracja, zbieranie danych),
  • praca przy badaniach ruchu drogowego oraz analizie zebranych danych,
  • udział w realizacji projektów badawczych dotyczących stanu technicznego dróg oraz pomiarów i bezpieczeństwa ruchu.

WYMAGANIA:

• zdolność prowadzenia prac terenowych,
  • umiejętność kreatywnego i samodzielnego rozwiązywania zleconych zadań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana podstawowa znajomość technik elektronicznych,
  • mile widziana znajomość język programowania Python

OFERUJEMY:

• elastyczne godziny pracy,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością awansu,
  • szkolenia dotyczące posługiwania się sprzętem badawczym,
  • szkolenia z zakresu analizy danych,
  • możliwość udziału w unikatowych pracach badawczych z zakresu inżynierii ruchu i BRD,
  • pracę w centrum Warszawy.