Umowa o pracę - Młodszy inżynier procesu
BD Art Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Małkinia Górna, Polska 26 czerwca 2018

Firma BD Art. to polski producent ram, luster, listew ramiarskich. Współpracujemy z dużymi sieciami handlowymi takimi jak: IKEA, Castorama, OBI i w dalszym ciągu pozyskujemy nowych klientów o zasięgu międzynarodowym.

Główne zadania:

  • udział w ciekawych inżynierskich projektach w celu ciągłego doskonalenie procesów produkcji i przetwórstwa lustra;
  • zapewnienie ciągłości wytwarzania przy założeniu poziomu jakości, wydajności maszyn, wydajności operatorów;
  • nadzorowanie, ciągłe doskonalenie oraz optymalizacja procesów produkcyjnych;
  • wdrażanie nowych produktów i procesów;
  • analiza procesów w oparciu o analizę danych;
  • analiza oraz przygotowywanie kosztów wytworzenia produktów;
  • prowadzenie dokumentacji, wdrażanie i rozwój procedur, parametrów procesu w celu wypracowywanie najlepszych praktyk;
  • udział w zewnętrznych audytach oraz wizytach klientów;
  • inicjowanie i prowadzenie projektów doskonalących procesy i jakość zgodnie z wymogami jakościowymi, harmonogramem i przewidzianym budżetem;

Wymagania

Wymagania na stanowisku:

  • wykształcenie wyższe na kierunkach inżynieria procesu, inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn;
  • wstępne doświadczenie zawodowe w obszarze procesu lub jakości w firmie produkcyjnej;
  • znajomość narzędzi do optymalizacji procesów produkcyjnych (standaryzacja, wizualizacja procesu, analiza FMEA, 5S, etc);
  • mile widziana znajomość metodologii Lean;
  • zdolność do prowadzenia szkoleń dla operatorów i przygotowywania materiałów szkoleniowych;
  • gotowość do budowania dobrych relacji w zespole oraz z klientami;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie stałe oraz premię uzależnioną od realizacji celów stanowiskowych;
  • realny rozwój w ramach działu produkcji i przetwórstwa lustra;
  • możliwość realizacji oraz inicjowania działań w obszarze doskonalenia i optymalizowania procesów produkcyjnych;
  • partnerską i wspierającą organizację jeżeli chodzi o rozwój oraz realizację zadań na stanowisku pracy;
  • pomoc w relokacji;

Wymagane dokumenty

CV oraz mile widziany list motywacyjny