Umowa o pracę - Młodszy Inżynier ds. Danych i Wdrożeń Produktów
ESSILOR OPTICAL LABORATORY POLSKA SP. Z O.O. Marywilska 24, 03-228 Warszawa, Polska 28 września 2018

Essilor Optical Laboratory Polska jest częścią międzynarodowego koncernu, światowego lidera branży optycznej – Grupy Essilor International z siedzibą we Francji, istniejącej przeszło 160 lat na rynku.  Jesteśmy światowym liderem w swojej branży w zakresie innowacyjności technologii, procesów oraz produktów.

Od 2002 roku produkujemy w Warszawie najwyższej jakości soczewki okularowe na indywidualne zamówienia naszych klientów. Naszą kluczową misją jest poprawiać jakość widzenia poprzez zapewnienie dostępu do innowacyjnych produktów wysokiej jakości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Nasze laboratorium recepturowe w Warszawie zatrudnia ponad 500 osób.

W 2010 roku utworzone zostało Europejskie Centrum Wdrożeń Produktów, którego głównym zadaniem jest przygotowanie danych niezbędnych do pełnego wdrożenia soczewek i opraw okularowych na rynkach europejskich. Dział  zajmuje się zarządzaniem bazami danych referencyjnych i produktowych (codzienne wprowadzanie danych do baz, kontrola ich poprawności oraz modyfikacja danych). Dane te stanowią podstawę do zamówienia i wykonania odpowiednich soczewek oraz kompletnej pary okularów dla klientów w całej Europie.

Umowa o pracę - Młodszy Inżynier ds. Danych i Wdrożeń Produktów
  • zarządzanie bazą referencyjną produktów, dbanie o ich kompletność i poprawność w wewnętrznych systemach informatycznych
  • korygowanie i analizowanie błędów w zamówieniach
  • przeprowadzanie testów przedwdrożeniowych dotyczących nowych produktów, przepływów oraz zamówień w systemach informatycznych