Staż/praktyki - Młodszy doradca techniczny stażysta – płatny staż
NOXAN Sp.z o.o. Aleja Wilanowska, Warszawa, Polska 18 lutego 2019

Noxan jest dystrybutorem powłok przemysłowych. W ofercie posiadamy wiele rozwiązań w zakresie ochrony antykorozyjnej, żywic posadzkowych, powłok uszczelniających, a także farb higienicznych i zabezpieczeń elewacji. Oferujemy farby specjalistyczne wiodących europejskich producentów. Jako dystrybutor farb przemysłowych, specjalistycznych, służymy doradztwem technicznym. Kładziemy nacisk na dobór odpowiedniego systemu dla danego problemu.

Do obowiązków należy:

Zadania z zakresu Doradztwa:

  • doradztwo techniczne w zakresie powłok Noxan
  • przygotowanie porad technicznych dotyczących powłok Noxan
  • ofertowanie, kontakt z klientem

Dodatkowe zadania:

  • pomoc w przyjmowaniu, przygotowaniu, wydawaniu produktów

Wymagania

  • szybkie przyswajanie wiedzy z nowego zakresu
  • otwartość, entuzjazm, chęć do pracy
  • dobra umiejętność organizacji pracy
  • dodatkową zaletą są: dobra znajomość j. angielskiego, studia na kierunku technicznym i/lub

Oferujemy

  • wynagrodzenie 2500-3500 zł netto
  • możliwość przedłużenia współpracy
  • możliwość zdobycia technicznej wiedzy w zakresie profesjonalnych powłok przemysłowych oraz doświadczenia w doradztwie technicznym
  • praca w zgranym zespole w przyjaznej atmosferze

Wymagane dokumenty

CV na warszawa@noxan.pl