Umowa zlecenie - Młodszy Doradca Klienta
ABC Szkolenia Paweł Żuchowski Modlińska 6, Warszawa, Polska 12 stycznia 2021

ABC-Szkolenia Paweł Żuchowski– Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą szkoleniowo- doradczą działającą w branży transportowej. Naszymi klientami są kierowcy zawodowi oraz przedsiębiorcy zajmujący się przewozem drogowym rzeczy lub osób.

Opis stanowiska:

o   Obsługa systemu CRM

o   Udział w realizacji innych zadań i projektów Zespołu Sprzedaży i Obsługi klienta

Wymagania

o   Zainteresowanie branżą transportową lub szkoleniową

o   Umiejętność planowania i wyznaczania sobie priorytetów, samodzielność

o   Komunikatywność i odpowiedzialność

o   Zaangażowanie i chęć rozwoju

o   Mile widziana znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy

o   Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży szkoleniowo – transportowej

o   Możliwość nabycia uprawnień Doradcy w branży transportowej i prowadzenia szkoleń

o   Możliwość przedłużenia współpracy i dalszego rozwoju zawodowego

o   Elastyczne godziny pracy

Wymagane dokumenty

CV