Umowa o pracę - Młodszy Doradca Klienta
ZEROCHAOS SP Z O O Warszawa, Polska 28 czerwca 2018

ZeroChaos Polska jest częścią globalnie działającej organizacji świadczącej usługi rekrutacyjne i rozwiązania dla biznesu. Pomagamy w zatrudnieniu pracowników etatowych i kontraktowych nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos zatrudnia ponad 210 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje ponad 200 Klientów w 17 krajach, w tym w Polsce zatrudniamy ponad 500 pracowników.

W Polsce jesteśmy obecni od 2010 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwijamy. Na liście naszych Klientów figuruje wiele wiodących na rynku firm i organizacji, z takich sektorów jak: IT, finanse, bankowość, telekomunikacja, ubezpieczenia, energetyka, przemysł, produkcja, petrochemia, FMCG, etc.

Ponadto dostarczamy efektywne narzędzia biznesowe, takie jak VMS (Vendor Management System) oraz MSP (Managed Services Program), dzięki którym możliwa jest optymalizacja relacji z dostawcami, kontraktorami i pracownikami zewnętrznymi. Celem jest sprostanie wyzwaniom – oszczędność czasu i ograniczenie kosztów.

Umowa o pracę - Młodszy Doradca Klienta

Młodszy Doradca Klienta

Warszawa | CH BlueCity | Umowa o pracę

ZeroChaos szuka młodych, dynamicznych osób, chętnych zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe. Za pośrednictwem najnowszych platform komunikacyjnych będziesz wspierać i doradzać Klientom banku w doborze najlepszych rozwiązań oraz produktów bankowych.

Zainteresowani? TO NIE WSZYSTKO, zobacz co Cię czeka oprócz pierwszego doświadczenia:

… nie zwlekaj, prześlij CV i daj sobie szansę na karierę. Czekamy na Ciebie!

Wymagania

Jeśli:

  • Jesteś dostępny na cały etat (40h/tydz)
  • Jesteś towarzyski, a rozmowa to Twój żywioł
  • Znasz inne języki niż polski masz dodatkowy plus na start (angielski / ukraiński / rosyjski / hiszpański)

Oferujemy

  • Nowoczesne biuro

Wymagane dokumenty

CV