Umowa o pracę - Młodszy Dietetyk/Dietetyczka – praca na 1/2 etatu
DF Medica Polska Zawojska, Warszawa, Polska 4 czerwca 2018

DF Medica Polska – jako pierwsza w Polsce wprowadziła  badania nutrigenetyczne Genodiet  w Polsce,   które dzisiaj są  jednym  z głównych narzędzi diagnostyki Pacjenta w pracy dietetyka, lekarza, trenera personalnego.

Zakres zadań

  1. Diagnostyka nutrigenetyczna Pacjentów w oparciu o badania Genodiet,iGenesis, Omega test.

2.      Konsultacje wyników badań i zaleceń dietetycznych,

3.      Przygotowywanie diet i suplementacji dla Pacjentów opartych o wyniki badań,

  1. Współuczestnictwo w działaniach informacyjnych i promocyjnych,
  2. Budowa i utrzymywanie relacji z Pacjentami,
  3. Obsługa administracyjna i logistyczna badań oraz pracy biura,
  4. Rejestracja badań i ich wyników w systemie informatycznym,
  5. Współpraca z placówkami partnerskimi w Polsce
  6. Komunikacja ze specjalistami w Włoch

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów

  1. Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki dietetyka, technologia żywności, nauka o zdrowiu. Minimum licencjat
  2. Doświadczenie w zakresie prowadzenie konsultacji dietetycznych mile widziane
  3. Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  1. Staż szkoleniowy w zakresie badań Genodiet, iGenesis, Omega Test, oraz włoskiego  oprogramowania związanego z logistyką badań.
  2. Po zaliczeniu stażu – pracę (umowa o pracę) w wymiarze ½ etatu (dni i godziny pracy – do uzgodnienia) w naszej placówce – Warszawa ul. Zawojska 36 – dzielnica Sadyba,

Zainteresowani kandydaci proszeni są o przesłanie CV  do dnia 18.06.2018r.  na adres  konsultacje@dfmedicapolska.pl  z dopiskiem Dietetyk

Więcej informacji : www dfmedicapolska.pl  i/lub tel: 607 567 804

Wymagane dokumenty

CV