Umowa o pracę - Młodszy Architekt
Project Management Sp. z o.o. Warszawa, Polska 5 lutego 2021

O firmie

Jesteśmy zespołem managerów i inżynierów, kompleksowo wspierającym inwestycje budowlane. Jesteśmy obecni na każdym etapie procesu inwestycyjnego – od wstępnych analiz, przez projektowanie i procedury administracyjne, po zarządzanie bądź nadzór nad procesem budowy.

Zakres obowiązków:

  • współpraca przy opracowaniu dokumentacji (w tym projektowej, wniosków) na wszystkich etapach projektowania (koncepcja, projekty budowlane, wykonawcze)
  • pomoc przy przygotowywaniu rysunków technicznych do projektu
  • wykonywanie niezbędnych obliczeń oraz opisów
  • wspieranie Project Managera przy sporządzaniu zestawień oraz kalkulacji niezbędnych do realizacji projektu

Wymagania

Szukamy osób, które:

  • skończyły lub są na ostatnim roku studiów
  • mają za sobą pierwsze doświadczenie w projektowaniu obiektów przemysłowych – mile widziane
  • znajomość AutoCad
  • potrafią komunikować się po angielsku
  • potrafią współpracować
  • chcą podejmować decyzje i brać za nie odpowiedzialność

Oferujemy

 Co oferujemy:

  • zdobywanie doświadczenia dzięki realizacji konkretnych zadań
  • możliwość prowadzenia projektów w środowisku międzynarodowym
  • współpracę opartą na partnerstwie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagane dokumenty

CV