Umowa zlecenie - Młodszy analityk w dziale analiz private equity
ARIA S.A. Warszawa, Polska 28 listopada 2017

ARIA FUND S.A. świadczy usługi profesjonalnego zarządzania funduszami.

Zakres obowiązków:

  • research transakcji na rynku Venture Capital i Private Equity,
  • analiza szczegółowych zapisów umownych ww. transakcji oraz czynników wpływających na wyceny spółek technologicznych,
  • wyciąganie wniosków i tworzenie raportów z przeprowadzonych badań,
  • wsparcie zespołu analitycznego w analizach inwestycyjnych.

Wymagania

  • student III roku studiów licencjackich lub studiów magisterskich,
  • znajomość podstawowych zasad sprawozdawczości finansowej,
  • zainteresowanie rynkiem kapitałowym, w szczególności rynkiem Venture Capital i Private Equity,
  • wysoce rozwinięte zdolności analityczne.,
  • minimalna liczba godzin w tygodniu: 25.

Oferujemy

  • pracę w małej, partnerskiej organizacji,
  • możliwość zdobycia specjalistycznej, praktycznej wiedzy dotyczącej finansów spółek technologicznych oraz transakcji na rynku VC/PE,
  • udział w interesujących projektach.

Wymagane dokumenty

CV