Umowa o pracę - Młodszy Analityk Sprzedaży
Banking Retail System sp. z o.o. Warszawa, Polska 20 lutego 2018

 Banking Retail System to firma integrująca rynek pośrednictwa finansowego. Naszą misją jest ułatwianie prowadzenia biznesu. Pośrednicy finansowi znajdą u nas szeroki wybór produktów bankowych i pozabankowych dla Klientów detalicznych i firmowych. Nasi Partnerzy Biznesowi działający na rynku pośrednictwa kredytowego cenią nas za atrakcyjny system prowizyjny- najlepsze stawki płacone od ręki, wsparcie naszych analityków kredytowych, innowacyjne programy motywacyjne dla współpracujących z nami firm pośrednictwa kredytowego oraz niezapomniane szkolenia.

Zakres obowiązków:

 • Raportowanie i kontrola wyników sprzedaży oraz innych parametrów biznesowych • Monitoring sprzedaży i przygotowywanie raportów cyklicznych i ad hoc • Współpraca z bankami w zakresie raportingu sprzedaży, • Rozwój narzędzi usprawniających pracę firmy.

Wymagania

Poszukujemy osób: • Z biegłą znajomość MS Excel i MS Power Point, • Mają wysoko rozwinięte umiejętności analityczne • Komunikatywnych i gotowych do współpracy z innymi działami firmy.

Oferujemy

Z naszej strony gwarantujemy Ci:

• Umowę o pracę na cały etat,

• Szkolenia wspierające Cię w pracy, aktywne wsparcie przełożonego,

• Możliwość awansu i rozwoju zawodowego, pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,

• Prywatną opiekę medyczną

Wymagane dokumenty

CV