Umowa o pracę - Młodszy analityk rynku nieruchomości
HRE Investents Jana i Jędrzeja Śniadeckich 10, Warszawa, Polska 3 marca 2021

Niezależny holding działający na rachunek własny oraz inwestorów zewnętrznych w obszarze nieruchomości, którego celem jest osiąganie jak najwyższej stopy zwrotu przy zachowaniu możliwie najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Trzonem biznesu jest działalność deweloperska, przy czym w ramach holdingu rozwijanych jest wiele dodatkowych projektów. Cel jest taki, aby nie tylko łączyć wszystkie kompetencje „pod jednym dachem”, ale też wyznaczać standardy na rynku mieszkaniowym w Polsce.

  • Poszukujemy osoby o mocnych zdolnościach analitycznych, zainteresowanej przede wszystkim rynkiem mieszkaniowym i ekonomią, która chce rozwijać swoje pasje i dzielić się nimi z innymi.

Obowiązki:

  • Wsparcie działu analiz w codziennych zadaniach
  • Kompletowanie danych oraz odpowiednie ich przetwarzanie
  • Wsparcie przełożonego w bieżących czynnościach
  • Sporządzanie raportów i zestawień na zlecenie
  • Monitorowanie wydarzeń na rynku nieruchomości i obszarach z nim związanych
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów wyższych
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Lekkie pióro
  • Bardzo dobra znajomość programów z rodziny Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel, Word i Power Point. (znajomość Access i VBA będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność samodzielnego, logicznego myślenia, rzetelności, dokładności, kreatywności, odwagi i odpowiedzialności w działaniu
  • Znajomość podstaw statystyki / analizy danych
  • Entuzjazm i gotowość do pracy w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej
  • Wysoka kultura osobista
  • Sumienność i umiejętność zarządzania własnym czasem
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowa o pracę/Kontrakt B2B
  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery w branży nieruchomości mieszkaniowych i proptech
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Długofalową współpracę
  • Opiekę zdrowotną (Enel-med)
  • Kawa, herbata, owoce

Wymagane dokumenty

CV, list motywacyjny