Umowa o pracę - Młodszy analityk działu klinicznego – praca zdalna
MAHTA sp. z o.o. Warszawa, Polska 5 stycznia 2021

Firma MAHTA Sp. z o.o., specjalizująca się w ocenie technologii medycznych (HTA), doradztwie w zakresie ekonomiki zdrowia oraz przygotowywaniu analiz farmakoekonomicznych.

Zakres obowiązków:przygotowywanie analiz oceny technologii medycznych w kilkuosobowym zespole, w tym:

  • praca z publikacjami badan klinicznych w języku angielskim
  • analiza danych;przygotowywanie opisów
  • praca z wykorzystaniem programu MS Excel (poziom podstawowy).

Wymagania

  • biologia, biotechnologia, zdrowie publiczne i pokrewne;
  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;
  • wysokie zdolności analityczne – warunek konieczny
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji i gotowość do ustawicznej nauki;
  • dokładność, staranność i sumienne wykonywanie obowiązków;
  • umiejętność pracy w zespole,dobra znajomość MS Word, podstawowa znajomość MS Excel.

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień EBM i HTA;
  • znajomość baz informacji medycznej (np. Medline)
  • dobra znajomość statystyki i programów statystycznych.

Oferujemy

  • szeroki zakres szkoleń;
  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość pracy zdalnej;
  • pracę w młodym i przyjaznym zespole;
  • wyjazdy i spotkania integracyjne;
  • pakiet opieki medycznej Medicover.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MAHTA Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Wymagane dokumenty

CV – prosimy przesłać na adres: rekrutacja@mahta.pl