Umowa o pracę - Młodszy Specjalista ds. Analiz i Wsparcia Sprzedaży
Natur Produkt Zdrovit Sp. z o. o. Nocznickiego, Warszawa, Polska 27 czerwca 2018

Firma Natur Produkt Zdrovit już ponad dwadzieścia lat uczestniczy w rozwoju polskiego rynku farmaceutycznego. Sukces zawdzięczamy determinacji w poszukiwaniu preparatów innowacyjnych, o sprawdzonym działaniu i tylko takich, które spełniają najwyższe standardy jakości. Zaufało nam wiele wiodących światowych firm farmaceutycznych, których produkty wprowadzaliśmy na polski rynek.

Umowa o pracę - Młodszy Specjalista ds. Analiz i Wsparcia Sprzedaży
  • Odpowiedzialność za administrację i utrzymanie systemów wspierających pracę działu handlowego.
  • Przygotowywanie zestawień i raportów przy użyciu Excel (+VBA), baz danych (SQL) oraz narzędzi pomocniczych wg własnego uznania (np. Python, R).
  • Rozliczanie sprzedaży.
  • Współpraca z działem IT oraz zewnętrznymi firmami programistycznymi w zakresie projektowania, testowania oraz wdrażania rozwiązań.

• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki ekonomiczne, techniczne lub ścisłe) – mile widziani studenci zaoczni studiów I oraz II stopnia.
  • Zainteresowanie rozwojem w obszarze nowych technologii i ich zastosowania w biznesie.
  • Dobra znajomość MS Office w szczególności Excel (oraz chęć poszerzania wiedzy w tym zakresie).
  • Mile widziane zainteresowanie programowaniem w celu automatyzacji pracy (VBA, SQL, Python)
  • Duża skrupulatność i dokładność w pracy z liczbami, bazami danych.
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu relacji.

• Stabilną pracę w dobrej atmosferze w znanej firmie farmaceutycznej.
  • Dodatkowe benefity (multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, lekcje j. angielskiego, dofinansowanie do kursów).
  • Wsparcie merytoryczne podczas wprowadzania do obowiązków.
  • Możliwość nauki oraz zdobycia doświadczenia w pracy z bazami danych, różnymi systemami i technologiami.
  • Udział w ciekawych, rozwojowych szkoleniach.