Umowa zlecenie - Młodszy Analityk Danych w Dziale Doradztwa i Badań Rynku
Colliers International Poland Sp. z o.o. Warszawa, Polska 9 marca 2017

 Młodszy Analityk Danych w Dziale Doradztwa i Badań Rynku

Junior Data Analyst in Research and Consultancy Services

nr referencyjny: JDA/RES/03/2017

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zbieranie informacji od użytkowników bazy danych na temat ewentualnych zmian w systemie i błędach oraz przekazywanie ich do Specjalisty ds. Systemów Informatycznych;
  • Inne prace zlecone przez Przełożonego.

Wymagania

  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office – szczególnie programu Excel;
  • Umiejętność pozyskiwania i analizy informacji;
  •  Dokładność i systematyczność w działaniu;
  • Umiejętność i chęć pracy przez telefon;
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji, konsekwencja w działaniu.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

katarzyna.turula@colliers.com

JDA/RES/03/2017

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Colliers International Poland Sp. z o.o.

Pl. Piłsudskiego 3, 00-078 Warszawa

Tel. +48 22 331 78 00

 www.colliers.com

Wymagane dokumenty

CV