Umowa o pracę - Młodszy analityk
Mainfreight Poland Sp. z o. o. Pruszków, Polska 24 lipca 2017

Mainfreight Poland Sp. z o.o. jest częścią globalnego operatora logistycznego Grupy Mainfreight z Nowej Zelandii będącego jednym ze światowych liderów w branży logistycznej. Grupa Mainfreight swoim zasięgiem obejmuje 21 krajów na 5 kontynentach.  W Polsce mamy oddziały w Pruszkowie, Katowicach, Luboniu i Warszawie.

Obecnie poszukujemy osoby do naszego zespołu w Pruszkowie.

 Zadania:

  • tworzenie raportów  sprzedażowych
  • przygotowywanie prezentacji na podstawie danych dziennych/tygodniowych/miesięcznych
  • przygotowywanie  kalkulacji kosztowo-sprzedażowych
  • tworzenie i aktualizacja narzędzi sprzedażowych

Wymagania

  • biegła znajomość MS Excel i chęć doskonalenia  języka VBA

  • wykształcenie wyższe lub status studenta

  • umiejętność krytycznego analizowania danych, wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań

  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

  • odpowiedzialność,  samodzielność  i  dokładność

  • terminowość i dokładność w realizacji zadań

  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w młodym i entuzjastycznym zespole

  • nowozelandzką kulturę pracy

  • pakiet socjalny (m.in. bony świąteczne, dofinansowanie do sportu i rekreacji, ubezpieczenie na życie, pożyczki dla pracowników)

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

Wymagane dokumenty

CV