Umowa o pracę - Młodszy Administrator Systemów IT
Compass Group Poland sp. z o.o. Jana Olbrachta 94, Warszawa, Polska 4 lipca 2017

Międzynarodowa Grupa Compass – lider branży cateringowej i usług wspierających, poszukuje kandydatów na stanowisko Młodszy Administrator Systemów IT

Zadania:

  • Wsparcie i obsługa systemu sprzedaży.
  • Obsługa systemu helpdesk, pomoc techniczna dla użytkowników
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz użytkownika.
  • Współpraca z pracownikami innych działów firmy
  • Udział w projektach informatycznych oraz szkoleniach.

Wymagania

  •  Wyższe wykształcenie informatyczne (brani będą pod uwagę również studenci ostatnich lat studiów),
  •  Praktyczne umiejętności diagnozowania i napraw uszkodzonego sprzętu komputerowego
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i rozwiązywania problemów w środowisku Windows / Office
  • Bardzo dobra znajomość sprzętu klasy PC w zakresie montażu i konfiguracji
  • Otwartość na poznanie nowych technologii i systemów
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim.
  • Motywacja do podnoszenia kwalifikacji
  • Terminowość realizacji zadań,
  • Systematyczność i dokładność,

Mile widziane:

  • Znajomość systemu Gastro
  • Podstawy baz danych, programowania.
  • Znajomość innych systemów sprzedaży używanych w gastronomi.

Oferujemy

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę oraz pakiet opieki medycznej
  •  Wynagrodzenie adekwatne do pełnionego stanowiska
  •  Opiekę medyczną
  •  Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  •  Możliwość rozwoju i samorealizacji,
  •  Szkolenia, dostęp do najnowszych technologii,
  •  Miłą atmosferę pracy, pracę w zmotywowanym, nastawionym na sukces zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres pracait@compass-group.pl